Home

Info

O Konkursie

O konkursie

CO TO JEST IMAGINE POLAND - ŻYWE GRANIE?

Imagine Poland - Żywe Granie to nietypowy konkurs dla młodych artystów (13-21 lat) uprawiających każdy styl muzyczny.

Imagine daje przestrzeń młodym ludziom do zdobycia profesjonalnych doświadczeń scenicznych w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Dzięki promowaniu muzycznej jakości, oryginalności, różnorodności, kreatywności, równości i polityki bezpiecznego dźwięku Imagine tworzy środowisko pozwalające na rozwój zainteresowań i kariery młodych muzyków, budowanie pewności siebie oraz poznawania innych ludzi i kultur. 

IMAGINE FESTIVAL NA ŚWIECIE

The Imagine Festival jest obecny w 8 krajach z całego świata: Belgii, Brazylii, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Polsce, Szwecji oraz Zimbabwe, z których wybrani w przesłuchaniach reprezentaci biorą udział w międzynarodowym starciu Imagine Festival. Finał międztnarodowt jest to przedsięwzięcie międzynarodowego stowarzyszenia JM International, wspierane z programu Komisji Europejskiej Kreatywna Europa oraz BELSPO.

ORGANIZATORZY

Organizatorami Imagine Poland - Żywe Granie jest Fundacja Muzyka jest dla wszystkich oraz JM Poland, oficjalna sekcja JMI. Konkurs Imagine Poland - Żywe Granie jest realizowane w ramach programu edukacyjnego Akcja Labirynt, finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury oraz przez Miasto Stołeczne Warszawa.

2024 JMI Wszystkie prawa zastrzeżone

Sposób logowania Zamknij