Home

Info

O Konkursie

O konkursie

CO TO JEST IMAGINE?

Imagine to nietypowy konkurs dla młodych artystów (13-21 lat) uprawiających wszystkie style muzyczne.

Dzięki promowaniu muzycznej jakości, oryginalności, różnorodności, kreatywności, równości i polityki bezpiecznego dźwięku Imagine staje się unikalną platformą, umożliwiającą młodym muzykom uzyskanie profesjonalnego doświadczenia. To również środowisko pozwalające na rozwój ich kariery, budowanie pewności siebie oraz poznawania innych ludzi i kultur. 

Wszystkie wydarzenia Imagine mają również wymiar edukacyjno-społeczny, na który składają się warsztaty, zajęcia i master-class produkcyjne prowadz one przez profesjonalistów rynku muzycznego. 

 

ORGANIZATORZY

Organizatorem Imagine Festival jest istniejące od 75 lat i obecne w 47 krajach największe stowarzyszenie zajmujące się muzyką dzieci i młodzieży – JM International. W Polsce Organizatorem jest JM Poland, oficjalna sekcja JMI.

 

IMAGINE FESTIVAL NA ŚWIECIE

The Imagine Festival jest obecny w 7 krajach z całego świata: Brazylii, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Polsce, Szwecji oraz Zimbabwe.

Jest to przedsięwzięcie międzynarodowego stowarzyszenia JM International, wspierane z programu Komisji Europejskiej Kreatywna Europa oraz BELSPO.

2017 JMI Wszystkie prawa zastrzeżone

Sposób logowania Zamknij