Co to jest Imagine Poland - Żywe Granie?

Imagine Poland - Żywe Granie to konkurs dla młodych artystów/zespołów, w ramach którego odbywają się przesłuchania online, kwalifikujące do finału krajowego w Warszawie. Zwycięzca Imagine Poland - Żywe Granie reprezentuje kraj na finale międzynarodowym Imagine Festival.

Kto może wziąć udział w konkursie Imagine Poland - Żywe Granie?

Osoba lub zespół, którego członkowie ukończyli minimum 13 lat i nie mają jeszcze 21 lat w momencie zgłoszenia.

Jakie gatunki muzyczne gramy na Imagine Poland - Żywe Granie?

Wszystkie! Grasz elektronikę, folk, hip-hop, rock, muzykę klasyczną, metal, pop, soul, jazz? W Imagine Poland - Żywe Granie doceniamy wykonanie każdego gatunku muzycznego, a w szczególności zwracamy uwagę na kreatywność, jakość, oryginalność i różnorodność wykonań. 

Co mam zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Założyć konto na stronie poland.imaginefestival.pl i zarejestrować swój zespół. Podczas rejestracji konieczne jest by przesłać nagranie w formacie mp3, link z video oraz zdjęcie. Im pełniejsze zgłoszenie tym lepiej, a aby przesłać prawidłowe zgłoszenie koniecznie przeczytaj regulamin. Jeśli potrzebujesz szczegółowej pomocy przy rejestracji napisz do nas na Facebooku, wyślij maila lub zadzwoń.

Co mogę wygrać w konkursie?

W Imagine Poland - Żywe Granie zależy nam na wsparciu rozwoju młodych artystów, dlatego każdy występujący może liczyć na profesjonalny, pisemny feedback od jury oraz warsztaty studyjne. Zwycięzcy przesłuchań online będą walczyć podczas finału krajowego w Warszawie o reprezentowanie Polski na międzynarodowym finale Imagine Festival w 2019 r. w Maastricht.

CZY MATERIAŁY, KTÓRE PRZESYŁAM MUSZĄ BYĆ PROFESJONALNE?

Docenimy każde Twoje starania, jednak materiały nie muszą być profesjonalne. Nagranie Twojej muzyki pomoże jury zadecydować o zaproszeniu Cię na przesłuchania na żywo.

DO KIEDY MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SWÓJ ZESPÓŁ?

Termin rejestracji zespołów i przesyłania zgloszeń do przesłuchań online mija 2 GRUDNIA 2018r. o godz. 23:59

CO ZROBIĆ, ABY O MOIM UDZIALE W KONKURSIE DOWIEDZIELI SIĘ INNI?

Dołącz do społeczności Imagine Poland - Żywe Granie na Facebooku, gdzie będziemy informować o naszych uczestnikach!

.

.

.

Chcesz zapytać o coś jeszcze? Napisz do nas na Facebooku lub wyślij maila.

2024 JMI Wszystkie prawa zastrzeżone