Co to jest Imagine Poland?

Imagine Poland to polska edycja międzynarodowego konkursu dla młodych artystów/zespołów, w ramach której odbywają się przesłuchania regionalne dla Dolnego i Górnego Śląska oraz Mazowsza, kwalifikujące do finału krajowego w Warszawie. Zwycięzca Imagine Poland reprezentuje kraj na finale międzynarodowym Imagine Festival.

Kto może wziąć udział w konkursie Imagine Poland?

Osoba lub zespół, którego członkowie ukończyli minimum 13 lat i nie mają jeszcze 21 lat w momencie zgłoszenia.

Jakie gatunki muzyczne gramy na Imagine Poland?

Wszystkie! Grasz elektronikę, folk, hip-hop, rock, muzykę klasyczną, metal, pop, soul, jazz? W Imagine Poland doceniamy wykonanie każdego gatunku muzycznego, a w szczególności zwracamy uwagę na kreatywność, jakość, oryginalność i różnorodność wykonań. 

Co mam zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Założyć konto na stronie poland.imaginefestival.pl i zarejestrować swój zespół. Podczas rejestracji konieczne jest by przesłać nagranie w formacie mp3 oraz zdjęcie. Aby przesłać prawidłowe zgłoszenie koniecznie przeczytaj regulamin. Jeśli potrzebujesz szczegółowej pomocy przy rejestracji napisz do nas na Facebooku, wyślij maila lub zadzwoń.

Co mogę wygrać w konkursie?

W Imagine zależy nam na wsparciu rozwoju młodych artystów, dlatego każdy występujący może liczyć na profesjonalny, pisemny feedback od jury, a w przyszłości warsztaty i kursy mistrzowskie oraz wsparcie promocyjne. Zwycięzcy przesłuchań regionalnych będą walczyć podczas finału krajowego o sesję w studiu nagraniowym w Warszawie. Reprezentant Polski na międzynarodowym finale Imagine Festival w 2018 r. w Sztokholmie zawalczy z innymi finalistami o międzynarodową trasę koncertową Imagine Tour.

CZY MATERIAŁY, KTÓRE PRZESYŁAM MUSZĄ BYĆ PROFESJONALNE?

Docenimy każde Twoje starania, jednak materiały nie muszą być profesjonalne. Nagranie Twojej muzyki pomoże jury zadecydować o zaproszeniu Cię na przesłuchania na żywo.

DO KIEDY MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SWÓJ ZESPÓŁ?

Termin rejestracji zespołów do przesłuchań regionalnych mija 8 października 2017r. o godz. 23:59

CO ZROBIĆ, ABY O MOIM UDZIALE W KONKURSIE DOWIEDZIELI SIĘ INNI?

Dołącz do społeczności Imagine Poland na Facebooku, gdzie będziemy informować o naszych uczestnikach!

.

.

.

Chcesz zapytać o coś jeszcze? Napisz do nas na Facebooku lub wyślij maila.

2018 JMI Wszystkie prawa zastrzeżone