A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: data

Filename: mx_facebook/pi.mx_facebook.php

Line Number: 107

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: mx_facebook/pi.mx_facebook.php

Line Number: 107

Imagine

Home

Events

Imagine Upper Silesia

Imagine Upper Silesia Przesłuchania w Rudzie Śląskiej

Imagine Poland to nietypowy konkurs dla młodych muzyków w wieku 13-21 lat, grających muzykę w dowolnym stylu. 

.

.

.

.

.

.

.

Zgłoś siebie/swój zespół do udziału w przesłuchaniach regionalnych dla Górnego Śląska, które odbędą się 11 października 2017 w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej. 

Każdy z uczestników/zespołów będzie miał do dyspozycji 10 minut występu „live” ze swoją autorską muzyką na scenie festiwalowej. Zwycięzcy otrzymują nagrody w postaci zagwarantowanej sesji nagraniowej oraz profesjonalny coaching. Dzięki promowaniu muzycznej jakości, oryginalności, różnorodności, kreatywności i równości Imagine Poland staje się unikalną platformą, umożliwiającą młodym muzykom uzyskanie profesjonalnego doświadczenia. To świetna okazja do rozwoju muzycznego oraz poznawania innych ludzi i kultur. 

Zwycięzcy przesłuchań regionalnych stają do finału krajowego 9 grudnia 2017 r. w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Zwycięzca Imagine Poland reprezentuje Polskę podczas międzynarodowego finału IMAGINE 2018 w Sztokholmie. The Imagine Festival jest obecny w 8 krajach z całego świata: Belgii, Brazylii, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Polsce, Szwecji oraz Zimbabwe. Organizatorem IMAGINE jest istniejące od 75 lat i obecne w 47 krajach największe stowarzyszenie zajmujące się muzyką dzieci i młodzieży – JM International. W Polsce Organizatorem jest JM Poland, oficjalna sekcja JMI. 

Wednesday 11 October 2017

Start:

Wednesday 11 October 2017

End:

Koszt

Free

Lokalizacja

Google Map

Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty
ul. Niedurnego 69, 41-700 Ruda Śląska

Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty

Obecność

RSVP

2018 JMI Wszystkie prawa zastrzeżone