{snp_be-vl_bread_crumb}

Rusty Rage

W czasach powolnego upadku prawdziwego rocka, należy z gniewem zerwać rdzę, która współcześnie spowija ten gatunek i przywrócić w nim dawną energię! To zadanie dla RUSTY RAGE! Zespół tworzy 4 młodych, pełnych energii i gniewu facetów, których największą pasją jest tworzenie muzyki. Zzespół działa od stycznia 2016 roku, a jego stylistykę, czyli połączenie Prog Rocka, Hard Rocka, z elementami Thrash Metalu, można w dwóch słowach podsumować jako "Rusty Rock"!

Bartek Łoboda, czyli Jerry, kiedyś chciał być jak Śląsk. Teraz chce być sobą, czyli niesamowitym gitarzystą z własnym stylem. Gdy nie studiuje robotyki, to bierze gitarę do ręki, podłącza nowe efekty i tworzy dla swoich fanów niepowtarzalne riffy i teksty.

Marcin Gruca raz marzy o tym, aby pomagać ludziom w gabinecie stomatologicznym, innym razem wymiata na gitarze podczas koncertów Rusty Rage. Jego niedościgniony wzór David Gilmour motywuje go do ciężkiej pracy nad idealną techniką gry i śpiewu.

Bassman, czyli Wojtek Grymel, nadal nie zdecydował, czy być najlepszym programistą, czy dorównać takiemu basiście jak Rex Brown. Specjalistyczna wiedza pomaga mu tworzyć niesamowite linie basu, które zaskakują każdego słuchacza.

Dawid Piec, pieszczotliwie Piecu, poświęca wszystko, aby jego zestaw perkusyjny wytrzymał codzienne próby i ćwiczenia. Stale rozwija swoje zdolności w Drumset Academy, aby móc zostać zawodowym bębniarzem. Nie widzi siebie na innym miejscu. Perkusja to jego całe życie.

Rusty Rage Muzyka

Członkowie zespołu

 • Bartek "Jerry" Łoboda

  wokal/ gitara

 • Marcin "Martin" Gruca

  gitara/ wokal

 • Wojtek "Izzy" Grymel

  gitara basowa

 • Dawid "David" Piec

  perkusja

2021 JMI Wszystkie prawa zastrzeżone