Home

Events

Imagine Poland Przesuchania Online

Imagine Poland - Żywe Granie /// przesłuchania online

Imagine Poland - Żywe Granie to nietypowy konkurs dla młodych muzyków w wieku 13-21 lat, grających muzykę w dowolnym stylu. 

Zgłoś siebie/swój zespół do udziału w przesłuchaniach online i stań na scenie przesłuchań krajowych w Warszawie. Każdy z uczestników/zespołów, który przejdzie selekcję w ramach przesłuchań online, będzie miał do dyspozycji 10 minut występu „live” ze swoją autorską muzyką na scenie festiwalowej. Dzięki promowaniu muzycznej jakości, oryginalności, różnorodności, kreatywności i równości Imagine Poland - Żywe Granie staje się unikalną platformą, umożliwiającą młodym muzykom uzyskanie profesjonalnego doświadczenia. To świetna okazja do rozwoju muzycznego oraz poznawania innych ludzi o podobnej pasji. 

Zwycięzca Imagine Poland -Żywe Granie reprezentuje Polskę podczas międzynarodowego finału IMAGINE 2019 w Maastricht. The Imagine Festival jest obecny w 8 krajach z całego świata: Belgii, Brazylii, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Polsce, Szwecji oraz Zimbabwe.

Organizatorami Imagine Poland - Żywe Granie jest Fundacja Muzyka jest dla wszystkich oraz JM Poland. Konkurs Imagine Poland - Żywe Granie jest realizowane w ramach programu edukacyjnego Akcja Labirynt, finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury oraz przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Saturday 3 November 2018

Start:

Sunday 2 December 2018

End:

Koszt

Free

Lokalizacja

Google Map

Obecność

RSVP

2019 JMI Wszystkie prawa zastrzeżone