A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: data

Filename: mx_facebook/pi.mx_facebook.php

Line Number: 107

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: mx_facebook/pi.mx_facebook.php

Line Number: 107

Imagine

Home

Events

Imagine Mazovia

Imagine Mazovia Przesłuchania w Warszawie

Imagine Poland to nietypowy konkurs dla młodych muzyków w wieku 13-21 lat, grających muzykę w dowolnym stylu. 

.

.

.

.

.

.

.

Zgłoś siebie/swój zespół do udziału w przesłuchaniach regionalnych dla Mazowsza, które odbędą się 14 października 2017 w Służewskim Domu Kultury w Warszawie. 

Każdy z uczestników/zespołów będzie miał do dyspozycji 10 minut występu „live” ze swoją autorską muzyką na scenie festiwalowej. Zwycięzcy otrzymują nagrody w postaci zagwarantowanej sesji nagraniowej oraz profesjonalny coaching. Dzięki promowaniu muzycznej jakości, oryginalności, różnorodności, kreatywności i równości Imagine Poland staje się unikalną platformą, umożliwiającą młodym muzykom uzyskanie profesjonalnego doświadczenia. To świetna okazja do rozwoju muzycznego oraz poznawania innych ludzi i kultur. 

Zwycięzcy przesłuchań regionalnych stają do finału krajowego 9 grudnia 2017 r. w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Zwycięzca Imagine Poland reprezentuje Polskę podczas międzynarodowego finału Imagine Festival 2018. The Imagine Festival jest obecny w 8 krajach z całego świata: Belgii, Brazylii, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Polsce, Szwecji oraz Zimbabwe. Organizatorem Imagine Festival jest istniejące od 75 lat i obecne w 47 krajach największe stowarzyszenie zajmujące się muzyką dzieci i młodzieży – JM International. W Polsce Organizatorem jest JM Poland, oficjalna sekcja JMI. 

Saturday 14 October 2017

Start:

Saturday 14 October 2017

End:

Koszt

Free

Lokalizacja

Google Map

Służewski Dom Kultury
w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
ul. Bacha 15 , 02-743 Warszawa

Służewski Dom Kultury

Obecność

RSVP

2018 JMI Wszystkie prawa zastrzeżone