Home

Blog

Ruszają eliminacje online!

Ruszają eliminacje online!

Wstecz

Zgłoś swój zespół w ramach internetowych eliminacji do przesłuchań regionalnych Imagine Poland!

Grasz własną muzykę? Chcesz podzielić się nią z innymi? Szukasz ludzi, którzy mają podobną zajawkę? Dobrze trafiłeś/łaś!
Zgłoś siebie/swój zespół w ramach internetowych eliminacji do przesłuchań regionalnych Imagine Poland! To nietypowy konkurs dla młodych muzyków w wieku 13-21 lat, w którym w grę wchodzi absolutnie każdy gatunek muzyczny. 

Podziel się z nami nagraniem własnej muzyki, dodaj krótkie info o sobie/swoim zespole i wyślij zgłoszenie

Masz szansę zagrać na profesjonalnej scenie w ramach przesłuchań regionalnych w Twoim regionie, dostać się do finału krajowego w Warszawie, a nawet reprezentować Polskę podczas międzynarodowego finału Imagine Festival 2018. Do zdobycia również nagrody w postaci zagwarantowanej sesji nagraniowej w studio w Warszawie.

Pytania? Wątpliwości? Sprawdź FAQ, napisz do nas na Facebooku lub zadzwoń.

The Imagine Festival jest obecny w 8 krajach z całego świata: Belgii, Brazylii, Chorwacji, Francji, Polsce, Hiszpanii, Szwecji oraz Zimbabwe. Organizatorem Imagine Festival jest istniejące od 75 lat i obecne w 47 krajach największe stowarzyszenie zajmujące się muzyką dzieci i młodzieży – JM International. W Polsce Organizatorem jest JM Poland, oficjalna sekcja JMI. 

Komentarze (0)

Komentarz

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc komentować

Czy jesteś zarejestrowanym użytkownikiem? zaloguj się . Czy jesteś niezarejestrowanym użytkownikiem,a chcesz dodawać komentarze i więcej? Prosimy zarejestrować się tutaj!

2017 JMI Wszystkie prawa zastrzeżone